Konkurs Angielski XXL

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-8, sprawdza wiedzę uczniów na temat kultury krajów anglojęzycznych. Zasady konkursu: raz w tygodniu zostanie opublikowane pytanie konkursowe dotyczące krajów anglojęzycznych. Pytanie będzie napisane w języku polskim. Będzie można je znaleźć w każdy poniedziałek w trzech miejscach w szkole:  na auli – na kolumnie, na parterze w II budynku przy zejściu na boisko szkolne oraz na tablicy ogłoszeń na I piętrze w II budynku.
Uczeń ma tydzień na udzielenie odpowiedzi na pytanie w języku polskim i oddanie kartki z odpowiedzią pani Izabeli Krotowskiej. Na kartce powinno być także imię, nazwisko i klasa ucznia. Odpowiedzi można także przesłać mailem na adres: krotowska.izabela@sp5malbork.pl

Jest to konkurs dla wytrwałych, ponieważ trwa do końca I semestru. Osoba, która odpowie poprawnie na najwięcej pytań-wygrywa.  Ogłoszenie wyników odbędzie się na apelu (jeśli to będzie możliwe) lub będzie zamieszczone na stronie szkoły. Dzieci otrzymają także dyplomy i nagrody za pierwsze trzy miejsca. Wszelkie pytania można kierować do Pani Izabeli Krotowskiej.