Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Konkurs Pieśni Religijnej

Dnia 12.05.2022r. w Nowym Stawie w Galerii Żuławskiej odbył się IV Żuławski Konkurs Pieśni Religijnej pt.: „Maryja matka całego świata”. W konkursie oceniane były występy uczniów w następujących kategoriach: KAT. I – uczniowie klas I- III szkoły podstawowej, KAT. II – uczniowie klas IV – VIII szkoły podstawowej, KAT. III – uczniowie szkół średnich: a) soliści, b) zespoły wokalne.

Każdy uczestnik prezentował jeden utwór, który swoją treścią nawiązywał do Maryi – Matki Jezusa. Naszą szkołę reprezentowali: solistka: Anna Hawryszkiewicz z kl. IV D; zespół wokalny: „Śpiewające aniołeczki” – w skład, którego wchodzą: Nina Siedlarek z kl. II B, Anna Hawryszkiewicz z kl. II B, Martyna Radziejewska z kl. II B, Helena Organista z kl. II B, Kinga Dłużniewska z kl. II B, Marianna Wdowiak z kl. I D pod kierunkiem Pani Kamili Woronowicz.

Anna Hawryszkiewicz zaprezentowała się w utworze: „Pomódl się Miriam”, natomiast zespół wokalny: „Śpiewające aniołeczki” wykonał utwór: „Wspaniałą Matką”, którym porwał całą publiczność do spontanicznych oklasków. Dziewczynki wyśpiewały I miejsce.  Gratulujemy!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia:

Nowy Staw. Odbył się konkurs pieśni religijnej “Maryja matka całego świata”. Oto laureaci