Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Konkurs plastyczny – wyniki

W dniu 15 grudnia 2021 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Prawa dziecka widziane oczami dzieci w różnych rejonach świata, w czasie pandemii”. Konkurs ten organizowany był w ramach XV Ogólnopolskiego Festiwalu UNICEF. Przebiegał on  równolegle z Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka, który odbył się w naszej szkole 19 listopada. Miło nam poinformować, że prace uczniów z naszej  szkoły zostały dostrzeżone i nagrodzone w tym konkursie. Laureatkami tegorocznego konkursu zostały:
Maja Józefowicz  z kl. 3 b –   I  miejsce
Hanna Okońska  z kl. 2 b –    III miejsce
Paulina Plust z kl. 3 b –   wyróżnienie
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie i świetną znajomość tematyki związanej z prawami dziecka, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy!
Następny konkurs pod patronatem UNICEFU – wkrótce.