Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

List od Świętego Mikołaja

Dnia 6 grudnia 2016 roku uczniowie klasy 3c dostali list od Świętego Mikołaja.W pierwszej i drugiej klasie był to list papierowy. Natomiast w tym roku Mikołaj przesłał do uczniów i wychowawcy list oraz film. Michał przeczytał całej klasie list od Mikołaja, a później wszyscy razem oglądaliśmy film. To było niesamowite wydarzenie.

Wszyscy  zastanawiali się, w jaki sposób w filmie od Mikołaja, znalazły się zdjęcia naszej klasy. Doszliśmy do wniosku, że Mikołaj wchodzi na naszego klasowego bloga, a że ma nadprzyrodzone moce, udało mu się skopiować zdjęcia klasy. Wszyscy z wielką radością oglądali film, w którym Mikołaj oprowadzał nas po swoim domu i pokazywał nam swoje tajemnice. Pełni wrażeń wykonaliśmy portret Mikołaja i wspólnie napisaliśmy do Niego list.

http://www.listymikolaja.pl/film/e6d4d8e86138edae32842e1e36523cee32d2ce41/