Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Mamo, Tato – dziękujemy!

„Mamo, Tato – Dziękujemy dzisiaj za to, że jesteście i zawsze będzie Kochać nas najbardziej na świecie.” Słowa piosenki były myślą przewodnią uroczystości z okazji Dnia Rodziny, które odbyło się w poniedziałek 5.06.2023 w naszym przedszkolu.

Dzieci z grupy Motylki z zaangażowaniem recytowały wiersze oraz zaprezentowały się w różnych formach tanecznych. Specjalnie dla swoich najbliższych przygotowały upominki i laurki. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji odbył się poczęstunek w niezwykle miłej i rodzinnej atmosferze.  Przedszkolaki ze swoimi najbliższymi mogli wykonać zdjęcia w pamiątkowej foto-budce.

Rodzice przygotowali dla swoich pociech dodatkowe atrakcje takie jak malowanie motylków, baloniki i gry integracyjne. Zapraszamy do naszej fotorelacji.

Dziękujemy wszystkim za pomoc przy organizacji naszej uroczystości. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i słodki poczęstunek.

Małgosia Muchowska  – Bednarz , Ania Ościłowska i Asia Sarnowska