Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Mamo, Tato wolę wodę!

Przedszkolaki z grupy „Pszczółki” wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym w ramach programu „Mamo, Tato wolę wodę!”. Zadaniem dzieci było stworzenie komiksu, przy pomocy nauczyciela, w którym miały opowiedzieć krótką historię dlaczego warto pić wodę.

Przedszkolaki podeszły kreatywnie do powierzonego zadania i każde dziecko z grupy wykonało konkursową pracę. Nasza grupa zajęła II miejsce w konkursie i wygrała na potrzeby grupy tablicę edukacyjną oraz pamiątkowy dyplom z gratulacjami. Organizatorzy podziękowali naszej placówce za zaangażowanie w kształtowaniu u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych ze szczególnym podkreśleniem roli wody w codziennej diecie, a także zwrócenie ich uwagi na zagadnienie ochrony środowiska. Wszystkim dzieciom gorąco gratulujemy!