W dniu 29.11.2019 roku zerówka brała udział w Rambicie czyli sportowej zabawie przedszkolaków z Malborka. Sześć drużyn zmagało się z sześcioma konkurencjami, które wymagały szybkości i zwinności ale przede wszystkim uczciwej walki. Zwycięzcami były wszystkie przedszkolaki! Z rąk Burmistrza Miasta Malborka Pana Marka Charzewskiego uczestnicy otrzymali medale i zabawki dla całej grupy. Bardzo ważną rolę odegrali kibice w koszulkach w kolorach swojej drużyny. Nasi byli biali! Sport odmienia świat, uczy wzajemnego szacunku, dyscypliny, integruje! Przedszkolaki z Malborka moc była z Wami! Zapraszamy do galerii foto!






