Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Mistrzostwa szkoły w Rimmikub

22 listopada odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Rummikub. Pod opieką Pań: Małgosi Kuszowskiej, Karoliny Kurapiewicz i Beaty Sawaniewskiej uczniowie naszej szkoły mogli nauczyć się tej gry lub doskonalić swoje umiejętności przez ponad miesiąc.

Wreszcie nadszedł czas, aby rozstrzygnąć, kto spośród graczy w naszej szkole jest najlepszy. Uczniowie rozegrali 4 partie, po których cztery osoby z największą ilością punktów rozegrały dwie rundy finałowe. Miło mi ogłosić, że Mistrzem Szkoły w Rummikub 2013 została Jessica Kloskowska, a wicemistrzem Kacper Gutkowski. Gratulacje dla uczniów są tym większe, ze oboje poznali tę logiczną grę dopiero na zajęciach w szkole. Zarówno Jessica jak i Kacper wezmą udział 29 listopada w Mistrzostwach Szkół, które odbędą się w Sztumie. Trzymajcie za nich kciuki!

Małgorzata Kuszowska