Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Mistrzowie w minisiatkówce

Z radością informujemy, że dziewczęta i chłopcy zdobyli pierwsze miejsce w mistrzostwach Malborka w minisiatkówce.

Drużyny przygotowywały się pod okiem trenerów – Pani Sabiny Orłowskiej i Pana Dariusza Woźniaka.

Skład zespołów:

Dziewczęta- Laura Traci, Dominika Lewińska, Julia Wilczyńska, Paulina Rogozińska, Kinga Pełka, Anna Wróblewska, Anna Siemińska, Anna Hlebowicz, Urszula Zelman, Marcelina Śliwińska, Magdalena Raburska, Marcelina Kwiatkowska, Sandra Czerwik.

Chłopcy – Marcin Jędrzejczyk, Filip Lampkowski, Szymon Laskowski, Bartłomiej Niewęgłowski, Bartek Szutiak, Krzysztof Krakowiak, Kacper Rokita, Adam ZielińskiMaciej Konicz, Sebastian Sosna, Dominik Czermak

Brawo, Brawo, Brawissimo!!!

sport 2 sport