Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Morskie pluszowe misie

Najstarsza grupa Stokrotki, wzięła udział w konkursie plastycznym z okazji Dnia Pluszowego Misia w ramach Pomorskiego Programu Edukacji Morskiej. Tematem było przedstawienie pluszowego morskiego pluszowego. Naszą grupę reprezentowały Kinga Wewiór, Agatka Siedlarek i Alicja Szumska. Do konkursu przystąpiło 87 dzieci z całego województwa pomorskiego. Konkurs wygrało siedem marynarskich misiów. Kinga Wewiór otrzymała wyróżnienie za swoją pracę zdobywając 163 głosy. Serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy Rodzicom za wsparcie i pomoc w artystycznych działaniach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac konkursowych.

https://pomorskie.eu/morskie-pluszowe-misie-wedlug-malych-pomorzan-zobacz-ktore-wygraly-konkurs-plastyczny/