Motylki dla Autyzmu

Podczas obchodów Światowego Dnia Autyzmu dzieci z grupy Motylki uczyły się akceptacji dla różnorodności, rozwijając empatię i zrozumienie dla swoich rówieśników z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. W naszej grupie odbyły się specjalne zajęcia i aktywności edukacyjne, które pomagały budować świadomość i promować włączenie społeczne osób z autyzmem.

Przedszkolaki w tym dniu ubrały się na niebiesko symbolizując swoje poparcie dla osób z autyzmem. Ważne jest, aby dzieci już od najmłodszych lat uczyły się szacunku i tolerancji wobec innych, a Światowy Dzień Autyzmu stwarza doskonałą okazję do tego.

Ania Ościłowska, Małgosia Muchowska-Bednarz, Joanna Sarnowska