Motylki w bibliotece

Grupa Motylki wybrała się do biblioteki szkolnej. Z wielką radością dzieci zapoznały się z magicznym miejscem.  Była to pierwsza wizyta wśród tylu  książek. Pani bibliotekarka przeczytała dzieciom krótką bajeczkę, po czym  przedszkolaki zwiedziły bibliotekę. Zapoznały się z pracą bibliotekarza, z wielkim zainteresowaniem maluchy oglądały książki znajdujące się na półkach, ale szczególnie zainteresował ich dział dla najmłodszych. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać i jak dbać o wypożyczone książeczki. Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Przed wyjściem z biblioteki dzieci otrzymały w prezencie od pań bibliotekarek zakładkę do książki. Zapraszam na obejrzenie zdjęć z tego wydarzenia.