Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Mural już prawie ukończony

Z okazji 30 urodzin szkoły zaplanowaliśmy wykonanie na ścianie budynku szkoły pięknego muralu nawiązującego  do historii naszego miasta. Do jego wykonania zaprosiliśmy znanego profesjonalnego artystę – grafficiarza Pana Tomasza Żuka, pseudonim – Cukin z Koszalina.  Inicjatorem i pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest rodzic naszej szkoły  – Pan Michał Maciejak. Zwrócił się on do wielu firm o wsparcie finansowe tego przedsięwzięcia. Jego determinacja przyczyniła się do sfinalizowania  projektu.

Wykonanie muralu sprawi wiele radości dzieciom naszej szkoły. Z całego serca dziękujemy sponsorom, muraliście – „Cukinowi” i Panu Michałowi. Fotogalerie z prac nad muralem poniżej. O efekcie końcowym i uroczystym otwarciu jeszcze napiszemy.