Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Nagrody Burmistrza dla laureatów i finalistów

W poniedziałek 28 czerwca, na boisku przy Szkole Podstawowej nr 9 w Malborku odbyła się uroczystość, podczas której Burmistrz Miasta Malborka Pan Marek Charzewski wręczył nagrody dla najlepszych uczniów, finalistów i laureatów konkursów przedmiotowych. Nagrody z rąk Burmistrza odebrali także uczniowie naszej placówki:

Kacper Kubic: laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VIII, finalista etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” dla uczniów klas VII-VIII szkoły podstawowej z kompetencji społecznych

 Kraszewski Filip: finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów klas IV-VIII, finalista etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” dla uczniów klas VII-VIII szkoły podstawowej z chemii oraz finalista etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” dla uczniów klas VII-VIII szkoły podstawowej z biologii.

Jeszcze raz gratulujemy wyników!