Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Nagrody i Medale dla Pracowników

Z radością informujemy, że z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej pracownicy szkoły zostali uhonorowani medalami i odznaczeniami. Złotym Medalem za Długoletnia Służbę wyróżnione zostały Panie: Joanna Pietkiewicz i Bożena Sawicka, Srebrnym Medalem za Długoletnia Służbę Pani Elżbieta Kłak, Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę, Panie: Katarzyna Buła i Beata Sawaniewska. Medalem Komisji Edukacji Narodowej odznaczono Panią Ewę Trębas.

Burmistrz Miasta Malborka Pan Marek Charzewski  przyznał swoją nagrodę następującym osobom – Iwonie Socha, Elżbiecie Kłak, Patrycji Biegańskiej-Stawickiej, Elżbiecie Brodziak, Annie Szynaka, Agnieszce Nowickiej. Dyrekcja szkoły wyróżniła nagrodami 21 osób. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!