Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Niech żyją wakacje!

W piątek, na placu przed szkołą zebrała się cała społeczność, aby w uroczysty sposób zakończyć rok szkolny 2011/12.

Dyrektor szkoły podsumowując miniony rok, podziękowała wszystkim za wysiłek i zaangażowanie. Dziękowała pracownikom, uczniom i rodzicom. Wśród licznych sukcesów na uwagę zasługują – wysokie wyniki na sprawdzianie klas szóstych i pierwsze miejsce w zmaganiach sportowych szkół miasta Malborka oraz uplasowanie się w pierwszej dziesiątce we współzawodnictwie sportowym w województwie.

Dzieciaki z przedszkola „Biedroneczki” dziękowały za wsparcie i całoroczną pomoc prezes fundacji „Szkoła Otwartych Serc”-Pani Dorocie Ojdowskiej-Starzyk.

Uczniowie wyróżniający się w nauce otrzymali z rąk dyrektora nagrody książkowe. Klasa 5a z najwyższą średnią w szkole (4,43) otrzymała puchar dyrektora szkoły. Uczennica Katarzyna Lemka z najwyższą indywidualną średnią( 5,58) także uhonorowana została pucharem dyrektora szkoły. Natomiast klasa 4b za zwycięstwo w konkursie „Klasa na medal” została nagrodzona kwotą 700złotych przez Szkolną Radę Rodziców.

Dla wszystkich zaśpiewał koncertowo bluesa Michał Fabiański-uczeń klasy 6a. Jego kolegom i koleżankom-absolwentom szkoły, kręciła się w oku łza. My też za Wami będziemy tęsknić! Odwiedzajcie nas!

Na zakończenie uroczystości zrobiliśmy sobie wszyscy pamiątkowe zdjęcie. Jego autorem jest Pan Mirosław Lech. Wykorzystamy je do obchodów uroczystości jubileuszu 20-lecia naszej szkoły, który przypada w dniu 14 września tego roku.

Wspaniałych, bezpiecznych, pełnych przygód i słońca wakacji! Fotorelacja poniżej – autorem zdjęć od 1 do 35 jest Pan M. Lech-dziękujemy!

[nggallery id=130]