Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Pożegnanie klas szóstych

W dniu 28.06.2012 roku w auli szkoły zebrali się uczniowie klas szóstych, rodzice, nauczyciele i przyjaciele szkoły. Przedstawiciele klas piątych przyjęli sztandar i flagę szkoły od klas szóstych. Następnie dyrektor i nauczyciele wyróżnili absolwentów, a wśród nich tych wszystkich, którzy rozsławili imię naszej szkoły.

Wszyscy absolwenci otrzymali książki i dyplomy uznania, a Ci z nich, którzy zdobyli najwyższą średnią w nauce i zachowaniu Puchar Dyrektora Szkoły. Następnie dyrektor-Elżbieta Sumowska wyróżniła pucharami „Słowików Szkoły”. Uczniowie, którzy na sprawdzianie klas szóstych otrzymali najwyższą ilość punktów udekorowani zostali pamiątkowymi medalami i dyplomami. Później puchary wręczono najlepszym sportowcom.

Nauczyciele dziękowali także za realizacje projektu-Fabryka Wiedzy, za pracę w samorządzie uczniowskim.

W „Kawiarence Pod Różą” spotkali się uczniowie-aktorzy, którzy pod kierunkiem Pani Bożeny Kalinowskiej- Sawickiej i Pani Małgorzaty Czajkowskiej, wystąpili z przepięknym programem artystycznym. Nie zabrakło wspomnień, łez i wzruszeń.

Kapituła złożona z wychowawców klas szóstych dokonała wyboru zwycięzców wśród nominowanych do nagród.

Uczniowie zdobyli certyfikaty: „Papużki Nierozłączki, „ Luzaka”, „Pupilka”, „Laleczki”, „ Największego talentu”, „Serca na dłoni”, „ Encyklopedii”, „ Sportowca”

Na koniec nauczyciele przygotowali absolwentom muzyczną niespodziankę- zaśpiewali dla Nich przebój –„Pokaż, na co Cię stać” Następnie uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami…

[nggallery id=128]