Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Niech żyją wakacje!

28 czerwca w auli szkoły zebrała się cała społeczność szkolna – uczniowie klas 0-6, rodzice i pracownicy szkoły. Dyrektor podsumowała pracę w roku szkolnym 2012/13. Podziękowała za trud pedagogom, uczniom i rodzicom.

Potem wręczyła dyplomy i nagrody książkowe wyróżnionym. Życzyła wszystkim wesołych i bezpiecznych wakacji. Dzieci klasy 1b i „Piąteczki” przywitały nadchodzące wakacje wesołymi piosenkami. W tym dniu odwiedzili nas przedstawiciele rodziców – przewodniczący Pan Radosław Rabenda i zastępca Pan Tomasz Klonowski. Wręczyli klasie 5 c tytuł ” klasy na medal” i czek w wysokości 700 złotych. Złożyli wszystkim wakacyjne życzenia. Następnie przedstawiciele klas dmuchali kolorowe balony. Na okrzyk szkoły – 1,2,3,4,5!, przebili je szpileczkami. Huk z balonów oznajmił wszystkim, że nadeszły upragnione wakacje. Później uczniowie, rodzice i wychowawcy przeszli do klas. Tam odbyło się uroczyste wręczenie świadectw szkolnych.

Do zobaczenia po wakacjach. Odpoczywajcie na łonie natury, wybierzcie się na spacery z rodzicami, grajcie w gry sportowe, cieszcie się latem i słońcem. Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa. Nie zapomnijcie, że wakacje to czas zabawy i radości. Nabierzcie siły i wracajcie do nas koniecznie we wrześniu. Pozdrawiamy serdecznie!

[nggallery id=301]