Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Noc Integracji

Dnia 16.05.2014 klasa V a po raz trzeci zorganizowała wraz z wychowawcą Joanną Pichlak, Noc Integracji- pod hasłem „ W zdrowym ciele zdrowy duch.”

Najpierw udaliśmy się wraz z rodzicami- Panem Murawskim, Panem Wolakiem i Panem Filipkowskim oraz opiekunem Panią Karoliną Kurapiewicz do Centrum Aktywnego Wypoczynku przy ul. Mickiewicza. Czekało tam na nas szereg atrakcji.

Od razu dzieci podzieliły się na trzy grupy. Pierwsza wraz z Panem Wolakiem udała się do Pana instruktora i wspinała się na ścianę wspinaczkową. Druga grupa z Panem Filipkowskim udała się na boisko w celu rozegrania meczu piłki nożnej- dziewczęta nie ustępowały chłopcom i wykazały się dużymi umiejętnościami.:-). Natomiast trzecia grupa pod opieką Pana Murawskiego korzystała z ogromnej trampoliny i huśtawki. Śmiechu było, co niemiara. Za namową dzieci i przy dużym dopingu klasy wychowawca również aktywnie wypoczywał- wspinał się na ścianę wspinaczkową i wraz z klasą uczestniczył w konkursie przeciągania liny.

Koło godziny 20: 00 opuściliśmy CAW. Dzieci zostały odwiezione przez rodziców samochodami do szkoły. Dziękuję Pani Agnieszce Nowickiej za pomoc.

Po przybyciu do szkoły udaliśmy się na pyszną kolację przygotowaną przez mamy- Panią Ulatowską, Panią Nizioł, Panią Światek, Panią Fabiańską. Czekały na nas kolorowe kanapki, owoce i ciepła herbata.

Kolejnym punktem naszego spotkania była klasowa dyskoteka, którą przygotował i poprowadził Pan Wolak. Dzieci bawiły się cudnie.:-) Po dyskotece udaliśmy się do sali, a tam czekały na nas kolejne atrakcje- kalambury i gry, które również przygotowali rodzice. Po aktywnym spędzeniu popołudnia przygotowaliśmy się do snu.

Rano w sobotę czekało na nas śniadanie również przygotowane przez rodziców. Po śniadaniu posprzątaliśmy salę i około godziny dziewiątej opuściliśmy szkołę pełni miłych wspomnień ze wspólnie spędzonego czasu.

Szczególne podziękowania chciałam skierować do:

· Pani Karoliny Kurapiewicz, która razem ze mną sprawowała 24 godzinną opiekę nad dziećmi.

· Pani Agnieszce Raburskiej, która również nocowała z nami oraz wszystkim rodzicom, którzy przygotowali i pomogli mi w zorganizowaniu Nocy Integracji dla mojej klasy. BARDZO DZIĘKUJĘ!!!

Wychowawca klasy

Joanna Pichlak