Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Nowy rok przed nami

Dzisiaj 2 września 2013 roku zebraliśmy się przed naszą kochaną szkołą, aby rozpocząć nowy rok szkolny. Mimo chłodnej aury ciepło powitaliśmy naszych nauczycieli, kolegów i koleżanki. Uroczystość prowadził Pan Piotr Kujawa – opiekun Samorządu Uczniowskiego. Wszystkich przywitała dyrektor szkoły i przewodniczący Rady Rodziców Pan Radosław Rabenda. Życzyli nam udanego roku szkolnego, samych sukcesów i radosnych chwil w gronie kolegów i koleżanek. Przedszkolaków obdarowaliśmy lizakami i gromkimi brawami. Zosia i Kasia z klasy 5 a przepięknie zaśpiewały o wesołym deszczu. Następnie rozeszliśmy się do klas, aby dowiedzieć się wszystkich informacji dotyczących naszej nauki. Zobaczymy się już jutro – zaczynamy! Nasze pierwsze spotkani uwieczniła na zdjęciach Pani Bożena Likierska.

[nggallery id=304]