Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Od marzeń do sukcesu!

Pamiętacie zapewne, że w ramach tego projektu, odwiedzali nas bardzo utalentowani ludzie, mający pasję i miłość do tego, co robią! Gościliśmy już fotografa, prezenterkę telewizyjną, mistrza kucharzy, żeglarza i podróżnika, zespół muzyczny.

Dzisiaj przybyła do nas rodowita malborka- Pani Paulina Czapla, piosenkarka. Zaśpiewała przepięknie pięć piosenek ze swojego repertuaru. Otrzymała gromkie brawa od młodych słuchaczy. Potem odpowiadała na zadane przez nas pytania. Dowiedzieliśmy się, że ulubionym kolorem gościa jest zielony. Pani Paulina uczęszczała do SP 2 w Malborku. Pochwaliła się, że w podstawówce miała same bardzo dobre oceny. Podobne oceny ma teraz na studiach muzycznych w Gdańsku. Podkreślała nieustannie, ze warto w życiu robić to, co po prostu się kocha. Dodała, że bardzo lubi wykonywać piosenki w języku angielskim. Nie potrafiła podać tytułu swojej ulubionej piosenki, stwierdziła, ze wiele jest pięknych. Poinformowała wszystkich, ze komponuje sama melodie. Na zakończenie zaproponowała widzom wspólne zaśpiewanie piosenki sióstr Sistars- „Na dwa”. Artystkę pożegnaliśmy bukietem kwiatów i gromkimi brawami. Z radością rozdawała ona swoje autografy.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i pokazanie uczniom, ze warto rozwijać swoje talenty!

[nggallery id=122]