Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Zwycięzcy konkursu ucztują!

20 czerwca 2012 roku , na zaproszenie Fundacji „Szkoła Otwartych Serc”, do Gothic & Restaurant Mistrza Bogdana Gałązki przybyli dwaj Królowie-Szymon i Tomasz z klasy 4c Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku. Obaj są zwycięzcami konkursu wiedzy o książce Janusza Korczaka „Król Maciuś Pierwszy” organizowanego przez szkolną bibliotekę.

Na chłopców czekał królewsko zastawiony stół a także korony, którymi chłopców koronował sam Mistrz Gałązka. Po wspaniałym posiłku, który dwaj królowie wybrali sami z Menu Króla Maciusia Pierwszego nastał czas królewskiego deseru-wniesiono puchary z lodami. Królowie otrzymali również przepiękne pudełka z ciastkami pieczonymi przez samego Mistrza. Był to prezent -niespodzianka od Gospodarza niezwykłej restauracji. Dziękujemy!

Dzieciom towarzyszyła z aparatem fotograficznym Kama Trojak-wielka Przyjaciółka dzieci i Fundacji „Szkoła Otwartych Serc”.Piękne zdjęcia wykonane przez Kamę pozwolą na długo zachować w pamięci ten pełen magii dzień. Dziękujemy!

[nggallery id=121]