Orkiestra zagrała

W niedzielne popołudnie nasza szkoła brała udział w XVIII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku orkiestra zagrała w celu  zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Jak zwykle w auli ustawiono Kawiarenkę pod Aniołem i stragany. Stanęli za nimi uczniowie SP9, SP6, SP8, SP1, SP2, I LO, MOW, Sztumski Medyk, Centrum Edukacji Zawodowej. Do sprzedaży rozmaitości włączyli się także rodzice, przedsiębiorcy i mieszkańcy Malborka. Spotkanie  poprowadziły Panie – Wioleta Jankowiak i Mariola Kulpa. Na scenie wystąpiło wielu śpiewaków, tancerzy i muzyków z malborskich szkół i przedszkoli. Nie zabrakło także Zespołu Pieśni I Tańca – Malbork, Bursztynków, Fire Squad. Prowadzące wraz z szefową sztabu miejskiego Panią Martą Wróblewską czuwały nad prawidłowym przeprowadzeniem wielu licytacji. W naszej szkole koordynatorkami były Panie: Agata Serzysko i Beata Komoszyńska.