Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Pani Izabela Bełcik – naszym gościem

19 marca odwiedziła nas polska siatkarka, rodowita malborka – Izabela Bełcik. Uczniowie dowiedzieli się, ze jej talent odkryto w malborskiej ósemce. Obecnie zawodniczka gra na pozycji rozgrywającej, jest reprezentantką Polski.

Siatkarka opowiadała o swojej pasji do tego sportu, zwróciła uwagę, że sukces przyniosła jej codzienna praca i upór. Pani Iza przywiozła ze sobą wiele medali – złote medale z Mistrzostw Polski z roku 2008, 2009, 2012, srebrne z lat 2010, 2011, złote medale z Mistrzostw Europy i wiele innych. Wiemy też, że została odznaczona w 2005 roku Złotym Krzyżem Zasługi. Zawodniczka otrzymała w 2013 roku tytuł – Najlepszej Serwującej w Pucharze Polski. Kolejne spotkanie – Od marzeń do sukcesu – zakończyło się serią pytań do naszego gościa i prośbą o autografy. Życzymy Pani Izabeli wielu sukcesów sportowych.

[nggallery id=226]