Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Pani Maja–naszym gościem!

Dzisiaj 28.01.13 gościliśmy Maję Szymanowską – piosenkarkę. Pani Maja nagrała piękną piosenkę „Jadę na święta”. Przesłała ją w wielu egzemplarzach do naszej szkoły.

W miesiącu grudniu z radością śpiewaliśmy ją we wszystkich klasach. Kiedy nastał czas Bożego Narodzenia zaśpiewała ja razem cała szkoła. Postanowiliśmy podziękować Pani Mai i zaprosiliśmy ją do nas na spotkanie „ Od marzeń do sukcesu” Piosenkarka zaśpiewała kilka piosenek. Dowiedzieliśmy się, że ukończyła Policealne Studium Piosenkarskie w Poznaniu i Szkołę Muzyczna II stopnia w Warszawie. Teraz kończy psychologię na ASP w Warszawie. Poza muzyką lubi żeglarstwo, jest kibicem tenisa i miłośniczką podróży. Tworzy i komponuje. Zaprezentowała nam fragmenty swoich 5 nowych utworów. Głosowaliśmy na ten, który każdemu z nas najbardziej się podobał. Potem nasz gość rozdał ponad 500 autografów. Podarował nam płyty i fotografie. Mogliśmy też z przesympatyczna Panią Mają zrobić sobie zdjęcia. Piosenkarce towarzyszył jej mąż Pan Paweł Szymanowski. Spotkanie na długo zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy!

[nggallery id=205]