Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Podziękowania z Kamerunu

Przed świętami sprzedawaliśmy ciasteczka upieczone przez nasze mamy. Zebraną kwotę wysłałyśmy dla potrzebujących dzieci w Afryce. Siostra Felicyta z Kamerunu bardzo się ucieszyła i w imieniu swoich podopiecznych wysłała nam zdjęcia i podziękowanie.

Siostra Felicyta przesłała podziekowanie koordynatorowi akcji Bratu Krzysztofowi Łaszukowi oraz nauczycielkom: Bożenie Sawickiej, Małgorzacie Kaim, Ewie Trębas, Dorocie Ojdowskiej-Starzyk, Sylwii Wdowicz, Magdzie Nadolskiej.

„Z serca dziękuję za piękną inicjatywę zorganizowaną przez Panią w szkole i za zaangażowanie dzieci. Z serca dziękuję i pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w akcję. Pieniążki na pewno będą dobrze wykorzystane. Jesteśmy w trakcie budowania szkoły na jednej z wiosek gdzie dojeżdżamy z siostrami, więc będziemy chciały pomóc dzieciom w zakupie „wyprawki szkolnej”.

Zapewniam Was o mojej pamięci w modlitwie, zresztą nie tylko mojej, bo z dziećmi zawsze modlimy się za wszystkich, którzy nam pomagają.

Pozdrawiam serdecznie. Z wdzięcznością. Na zdjęciach jestem z dziećmi koło szkoły w Koro”.

s. Felicyta OP