Pokój niech mieszka w każdym z nas…

Dzisiaj klasa 3 c, przed Świętami Bożego Narodzenia, przypomniała uczniom klas 0-3, ze w naszym Szkolnym Kodeksie, mieszka 12 wartości:  miłość, przyjaźń, pokój, prostota, skromność, samodyscyplina, szacunek, odpowiedzialność, uczciwość, sprawiedliwość, szczęście i jedność- solidarność. Występujący uczniowie zwrócili szczególną uwagę na pokój wewnątrz nas. Stworzyli Szkolne Drzewko Wartości. W zaprezentowanych piosenkach śpiewali o pomaganiu innym i pokoju. Następnie odbyło się wspólne kolędowanie. Każda klasa śpiewała wybraną kolędę lub pastorałkę. Było świątecznie, magicznie i nastrojowo.Uczniów klasy 3c przygotowały Panie: Magdalena Nadolska i Ewa Worożańska,pozostałych klas – wychowawcy.

„Pokój to cisza wewnątrz nas”.

„Pokój to pozytywne myśli, czyste uczucia i dobre życzenia”