Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Pomoc dla Reksa – dziękujemy!

Reks – to Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt, któremu pomagamy każdego roku. Cała społeczność szkolna stara się pomóc zwierzętom. Ich dobro leży nam szczególnie na sercu. Pomimo ciężkiej sytuacji w kraju otworzyliśmy serca i w ciągu bardzo krótkiego czasu uzbieraliśmy sporą ilość karmy dla psów i kotów, smyczy, kocyków, ręczników, zabawek, legowisk.

Dostaliśmy podziękowanie na fb, a my tutaj szczególnie dziękujemy:

grupie przedszkolnej Niezapominajki

grupie przedszkolnej Fiołki

grupie przedszkolnej Pszczółki

grupie przedszkolnej Stokrotki

Grupie przedszkolnej Koniczynki

dzieciom z klas:1a, 1c, 1d, 2c, 2d, 3b, 3e, 6c, 6e, 8c

Ogromne podziękowania dla wszystkich :)

Izabela Krotowska