Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Pomorska Liga Zadaniowa

Gratulujemy osobom zakwalifikowanym do etapu powiatowego PLZ Zdolni z Pomorza. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, za podjęcie trudu rywalizacji i sprawdzenia się z rówieśnikami zainteresowanymi tą samą dziedziną wiedzy. Składamy również podziękowania nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu. W konkursie w województwie pomorskim wzięło udział 5887 osób ze szkół podstawowych i 3561 osób ze szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Ogółem liczba zgłoszonych uczniów wynosiła 9448 osób, dlatego miło nam, że w tym gronie znaleźli się również uczniowie naszej szkoły.

Do etapu powiatowego  zakwalifikowali się: z chemii i biologii – Filip Kraszewski z klasy 8a, z fizyki – Jakub Grochecki z klasy 8a i z kompetencji społecznych – Kacper Kubic klasa 8c.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu!!!