Powrót do szkoły

Drodzy Rodzice, w związku z licznymi pytaniami, uprzejmie informuję, że przygotowujemy przedszkole i  szkołę do otwarcia nowego roku szkolnego. W tej chwili pracujemy nad procedurami funkcjonowania placówki w czasie epidemii. Zostaną one umieszczone na naszej stronie internetowej. Wychowawcy klas prześlą do Państwa informację jak będzie wyglądała organizacja naszych placówek od września 2020 roku.

Planowane spotkania adaptacyjne z 3 – latkami nie odbędą się. Planujemy natomiast spotkanie z rodzicami (z zachowaniem warunków bezpieczeństwa) nowo przyjętych trzylatków w dniu 27.08.2020 o godz. 17.00 w sali gimnastycznej naszej placówki. Potwierdzimy e – mailowo termin spotkania z dyrekcją i nauczycielkami w dniu 24.08.2020r.

W dniu 26.08.2020r. o godz.17.00 w sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych(z zachowaniem warunków bezpieczeństwa). Potwierdzimy e – mailowo termin spotkania z dyrekcją i nauczycielkami w dniu 24.08.2020r.

Nie przewidujemy uroczystego spotkania wszystkich uczniów naszej szkoły w dniu 01.09.2020r. W tym dniu odbędą się spotkania dzieci z wychowawcami klas w różnych godzinach.

Pasowanie Pierwszoklasistów na Uczniów odbędzie się także w późniejszym terminie. Wszystko będzie zależało od sytuacji epidemicznej w naszym regionie.

Serdecznie pozdrawiam – Elżbieta Sumowska

Wytyczne_dla_szkół_i_placówek_–_wrzesień_2020 (1)

Wytyczne_żłobki_przedszkola_III_aktualizacja (2)