Pożegnanie Niezapominajek

Cztery lata wspólnych zabaw, nauki i pięknych przeżyć minęło jak jeden dzień… Dnia 29 czerwca odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego w grupie Niezapominajek. Podczas występu na auli szkolnej dzieci recytowały wiersze i śpiewały wzruszające piosenki. Nie zabrakło tańców oraz piosenek włączających do śpiewu Rodziców uczestniczących w uroczystości. Każda z Niezapominajek mogła dumnie zaprezentować swój talent na scenie…a po przedstawieniu odebrać swoją zapracowaną nagrodę w postaci dyplomu i upominku. W tym dniu nie zabrakło podziękowań, łez i żalu z powodu rozstania. Tak to już w życiu jest. Coś się zaczyna i coś się kończy…. Przed Niezapominajkami nowy etap życia… Szkoła.

Grono Pedagogiczne trzyma za Was kciuki, życzy Wam powodzenia, sukcesów w nauce, nowych przyjaciół i tego abyście traktowali tę nową drogę ….jak najpiękniejszą przygodę życia oraz tego abyście pamiętali o nas tak ciepło jak my Was wspominać będziemy. Powodzenia:)

Panie: Jola, Kasia i Bogusia