Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Pożegnanie przedszkola

W ubiegłym tygodniu odbyły się w naszym przedszkolu uroczystości zakończenia roku szkolnego 2022/2023 oraz pożegnania grup sześciolatków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyły dzieci, nauczycielki, a także rodzice. Podczas świętowania w swoich grupach przedszkolaki brały udział we wspólnych zabawach, częstowały się słodkościami i zdrowymi przekąskami oraz odbierały upominki i dyplomy z rąk swoich wychowawczyń.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach. Pragniemy również podziękować za każde miłe słowo, gest oraz podziękowanie za kolejny rok współpracy.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by tuż po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Z całego serca życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!