Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Zakończenie roku w Niezapominajkach

Zakończenie roku przedszkolnego w Niezapominajkach upłynęło pod hasłem ,,Jestem bezpieczny w czasie wakacji”. Dzieci podczas zabaw dydaktycznych oraz zajęć rytmiczno-ruchowych utrwalały wiedzę dotyczącą przestrzegania zasad bezpieczeństwa w trakcie letniego wypoczynku.

Maluchy miały również okazję do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych podczas śpiewania piosenek zachęcających do aktywnego odpoczynku  przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

W tym wyjątkowym dniu nie obyło się także bez dodatkowych atrakcji, czyli letniego kina z popcornem i słodkim poczęstunkiem. Na zakończenie  każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek. Dzień upłynął w radosnej atmosferze, pełnej dziecięcego śmiechu.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!