Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Przewodniczącą została Zuzia!

W czwartek po głosowaniu, komisja policzyła oddane głosy. W jej skład weszli uczniowie – przewodnicząca: Aleksandra Kapica, członkowie: Szymon Cicherski, Weronika Kubicka, Maja Bakalarz, Klaudia Ziemba i Julian Wawrzkowicz. Uprawnionych do głosowania było 212 uczniów, do głosowania przystąpiło 190 uczniów. Oddano 188 ważnych głosów i 2 głosy nieważne.

Do Samorządu Uczniowskiego kandydowali:

Katarzyna Wolak, Zuzanna Ślusarz, Oliwia Zalewska, Marta Reszka, Patrycja Fabiańska, Krystian Michalczuk, Aleksandra Nowicka, Apolonia Pyrzyńska, Oliwia Osowicka.

W wyniku głosowania przewodniczącą Samorządu Szkolnego została Zuzanna Ślusarz, na którą oddano 121 głosów. Gratulujemy!!! Zastępcą przewodniczącej będzie Oliwia Osowicka, a członkami – Oliwia Zalewska, Krystian Michalczuk, Marta Reszka, Katarzyna Wolak, Patrycja Fabiańska, Apolonia Pyrzyńska, Aleksandra Nowicka. Dziękujemy za Wasze programy wyborcze i wspaniałe plakaty.

Zapraszamy także innych uczniów i uczennice do pracy w Radzie Uczniów. Waszymi opiekunami są Panie: Mariola Kulpa i Urszula Cichocka.