Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Pyszne owoce i warzywa

Uczniowie klasy 1d wprawili w czyn swoją wiedzę na temat pożytku z jedzenia owoców i warzyw. Ustaliliśmy co powinniśmy jeść jesienią a czego unikać lub zmniejszyć do małych ilości? Wszyscy zgodnie ustaliliśmy, że słodycze są niezdrowe i mogą przyczynić się do wielu chorób! Oczywiście nie wyrzekamy się całkowicie słodyczy, bo dzieci to łasuchy! Jednak wiemy, że trzeba je jeść w ograniczonej ilości. Zastąpić pysznymi owocami i warzywami, które tez posiadają cukier. Nasz jadłospis to sałatki owocowe i warzywne zamiast…! Pożytecznie i wesoło spędzony czas w kuchni. Po nadzorem dorosłych pokroiliśmy sałatki! Jaka pychota i jak radość spożyć samo zdrowie w gronie najbliższych. My uczniowie 1d polecamy taką formę relaksu z rodziną! Wychowawczyni Pani  Ewa Nadolna, zaprasza do galerii zdjęć nadesłanych przez uczniów!