Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Relacja z challenge – Ruch to Zdrowie

Nadszedł czas podsumowania sportowego challangu RUCH TO ZDROWIE. Śmiało można powiedzieć Mamy to!!!  Czas poświęcony aktywności  fizycznej jest ważny dla wielu z Nas, dotyczy to zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Sport towarzyszy Nam na co dzień! Dla niektórych jest pasją, bez której nie wyobrażają sobie życia. Dzięki niej czują się spełnieni.

Dlatego niezależnie od pogody, pory roku, miejsca pobytu zażywamy ruchu. Okazało się, że ćwiczymy w szkole podczas zajęć stacjonarnych, ćwiczymy w domu podczas nauki zdalnej i w wolnym czasie po zajęciach.

Niewątpliwie sport to zdrowie. Oto krótka relacja z chellengu, przedstawiająca tylko niektóre z przesłanych  aktywności.