Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Spotkanie autorskie z Agnieszką Cegielską

Mądrzy ludzie mówią, że jaki początek roku, taki cały rok… Trudno wyobrazić sobie piękniejszy początek, niż spotkanie z autorką książki ” Naturalnie”- Agnieszką Cegielską! Zatem oficjalnie, z dumą i niekłamaną radością Fundacja ” Szkoła Otwartych Serc” zaprasza na spotkanie autorskie z naszą Ambasadorką.Będziemy czekać na Was 20 stycznia ( sobota), o godzinie 17:00 w Szkole Łacińskiej.

Gwarantujemy porcję najczystszej i najprawdziwszej energii, wiedzy, serdeczności i inspiracji. Spotkaniu towarzyszyć będzie aukcja biżuterii Swarovski, z której dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację naszego podopiecznego- Szymka Mazurczaka.

Czekamy na Wasze przybycie!