Spotkanie z Policjantem

W dniu 21.09.2022r. wszystkie grupy przedszkolne uczestniczyły w spotkaniu z Policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Malborku. W ramach pogadanki nasz gość z Wydziału Ruchu Drogowego opowiedział dzieciom o zasadach ruchu drogowego i zagrożeniach na drodze.

Przedszkolaki poznały zasady przechodzenia przez pasy dla pieszych oraz korzystania z sygnalizacji świetlnej. Funkcjonariusz ruchu drogowego zwrócił również szczególną uwagę na właściwe oznakowanie przejść dla pieszych oraz respektowanie zasad i przepisów ruchu drogowego przez kierowców.

Wszystkie dzieci z zaciekawieniem słuchały funkcjonariusza oraz z zaangażowaniem udzielały odpowiedzi na wszystkie pytania. Przedszkolaki wraz z wychowawczyniami przygotowały w podziękowaniu dla Pana Policjanta piękny dyplom. Na zakończenie dzieci mogły zrobić pamiątkowe fotografie z miłym gościem. To spotkanie pozostanie w pamięci dzieci na długo. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.