Chwila dla pupila

Korzystając jeszcze z ładnej pogody uczniowie i rodzice wraz z wychowawcą Panią Izabelą Krotowską spotkali się w czwartek na boisku szkolnym w ramach integracji. Spotkanie nosiło nazwę Chwila dla pupila. To jest czas kiedy to można pochwalić się kolegom swoim zwierzątkiem, opowiedzieć jak należy się nim opiekować i czym lubi się bawić.

Te spotkania dają nam wiele radości, dzieci uwielbiają spędzać ze sobą czas po lekcjach, jest to świetna okazja na to aby pobawić się z pieskiem czy świnką morską kolegi, jeżeli sam nie mam pupilka. Dzieci uczą się, że zwierzątko wymaga dużo uwagi, opieki, a także miłości.

Tym razem na spotkaniu były cztery pieski, trzy świnki morskie, szczurek, rybka oraz królik.

To był dobry czas :)