Stokrotki w przeglądzie artystycznym

Wiosna to radosny czas, kiedy wszystko  budzi  się  do życia i z większym entuzjazmem podchodzimy do nowych wyzwań. Przedszkolaki  ze „Stokrotek” przywitały wiosnę piosenką i tańcem – w ramach przeglądu artystycznego  pod hasłem „Czym powitać cię, wiosenko, chyba tańcem i piosenką” organizowanego przez Przedszkole nr 10 w Malborku. Przegląd odbywał się w dwóch edycjach- nagranie prezentacji piosenki o wiośnie  w marcu i pokaz tańca w  ostatnim tygodniu kwietnia. „Stokrotki” wykonały piosenkę pod tytułem „Halo, wiosno!” , w której zaprezentowała się cała grupa. Taniec, który  nazwaliśmy  „Wiosenny spacer”, wykonało podczas nagrania osiem par dzieci. Prezentacje obu nagrań wraz z występami dzieci innych przedszkoli można zobaczyć w TV Malbork. Śpiewające i tańczące przedszkolaki radośnie i z zapałem przygotowywały się do występów, cierpliwie i wytrwale ćwiczyły śpiew i układy tańca. Rodzice zadbali o stroje dzieci.

W nagrodę za swoje starania „Stokrotki” otrzymały od organizatorów pamiątkową statuetkę, dyplom oraz słodycze. Gratulujemy naszym przedszkolakom odwagi, nabywania pierwszych scenicznych doświadczeń i udanego pokazu swoich umiejętności wokalnych i tanecznych. Dzieci przygotowała do występu Pani Barbara Wojtasik.