Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Sukcesy sportowe

Z radością informujemy o kolejnych sukcesach sportowych naszych zawodników. W półfinałach wojewódzkich w mini piłce ręcznej w Kwidzynie drużyna chłopców w składzie: Mateusz Borowiec, Bartek Kluka, Sebastian Koperski, Damian Czyżyk, Bartek Niewęgłowski, Hubert Philipp i Fabian Sałek, wywalczyła drugie miejsce!

W półfinałach wojewódzkich w mini koszykówce chłopców drużyna w składzie: Bartek Kluka, Hubert Philipp, Sebastian Koperski, Damian Czyżyk, Przemek Kucharski, Fabian Sałek, Dominik Jendruszewski, Przemysław Zamrzycki, Daniel Król, Bartłomiej Niewęgłowski, Szymon Michniewicz, zajęła pierwsze miejsce!

W mistrzostwach Malborka w mini koszykówce dziewcząt drużyna w składzie: Marcelina Śliwińska, Anna Siemińska, Julia Wilczyńska, Weronika Kluka, Laura Tlaci, Wiktoria Polak, Martyna Sip, Anna Chlebowicz, Wiktoria Rączkowska, Natalia Kondrat, zdobyła trzecie miejsce! Gratulujemy zawodnikom i trenerom: Paniom – Sabinie Orłowskiej, Iwonie Wądołowskiej i Panu Janowi Ochocińskiemu.

[nggallery id=236]