Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Świąteczna przesyłka dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej

W ramach akcji: „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!” nasi uczniowie wykonali piękne kartki z życzeniami również dla mieszkańców malborskiego Domu Pomocy Społecznej. Poniżej przedstawimy fotorelację oraz wpis, który został umieszczony na stronie Domu Pomocy Społecznej. Jest nam niezmiernie miło, że  mogliśmy tym małym gestem wywołać uśmiech na twarzy Podopiecznych.

„Dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Malborku przygotowały dla naszych Mieszkańców niespodziankę. A jaką! Na wyjątkowo zaprojektowanych kartkach znalazły się z serca płynące życzenia, stworzone i własnoręcznie napisane przez każde dziecko. Część z nich wzbogaciły dodatkowo rysunki o charakterze świątecznym – paczki, choinki, renifery i bałwanki. Otrzymane kartki przekażemy Mieszkańcom przy wigilijnym stole i na pokoje mieszkańców. Dziękujemy za pamięć i wspaniałe życzenia, które sprawiły nam wiele radości”.

http://malbork.naszdps.pl/n,i-kolejna-mila-niespodzianka

 

Anita Nowicka, Monika Kacperska, Agata Rojek