W miniony piątek w grupie Stokrotek odbyło się spotkanie z rodzicami połączone z występem Jasełkowym. Przedszkolaki w pięknych strojach wystąpiły na scenie naszej auli dla swoich rodziców, gdzie podczas występu wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Następnie przeszliśmy do sali przedszkolnej, w której przygotowane były pomoce plastyczne do wykonania różnych ozdób świątecznych. Mamusie razem z dziećmi zdobiły choinki, bombki, wykonywały aniołki, tatusiowie zaś ochoczo przyłożyli się do wykonania łańcucha, którym ozdobiliśmy wspólnie naszą salę przedszkolną. Ta świąteczna atmosfera sprawiła że spotkanie odbyło się w wyjątkowej atmosferze, nie zabrakło w tym dniu słodkości przygotowanych przez rodziców.
Cieszymy się, że rodzice przybyli tak licznie na nasze warsztaty. Ta wspaniała atmosfera i ten pięknie spędzony wspólnie czas w naszym przedszkolu nie udałby się gdyby nie Wy, Drodzy Rodzice – jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie. Myślimy, że uśmiech i radość dzieci z obecności rodziców i możliwość wspólnego spędzenia czasu w przedszkolu są bezcenne.
Ania Ościłowska, Ania Frankiewicz i Barbara Wojtasik



































