We wtorek 10 grudnia grupę Stokrotki odwiedziła Pani dietetyk z Dietany – Anna Błaszak. Pani Ania opowiedziała dzieciom dlaczego warto zdrowo się odżywiać i jak to robić. Przedszkolaki dowiedziały się jak powinien wyglądać „zdrowy talerz” jakich produktów w naszym pożywieniu powinno być najwięcej a jakich mniej. Co powinniśmy robić by czuć się dobrze i jak właściwe odżywianie wpływa na nasze samopoczucie, koncentrację, pamięć. Pani Ania wykonała z dziećmi piękny „zdrowy talerz”, który umieściliśmy na tablicy w naszym przedszkolu. Podsumowaniem zajęć było wspólne wykonanie koktajlu owocowego, który bardzo smakował wszystkim przedszkolakom.
Zdobyta wiedza na temat zdrowego żywienia z pewnością zostanie ze Stokrotkami na zawsze.
Serdecznie dziękujemy Pani Ani Błaszak za wizytę w naszym Przedszkolu, dziękujemy za zgłębienie wiedzy przedszkolaków i piękną poczuwającą lekcję o zdrowym żywieniu.
Przedszkolaki wraz z nauczycielkami.




















