To był rok!

Przyszła pora na podsumowanie działalności Samorządu Uczniowskiego. Młodzież aktywnie uczestniczyła w życiu szkoły. Uczniowie organizowali najróżniejsze wydarzenia, by umilić czas innym oraz sobie. Podczas aktywnych przerw w auli odbywały się turnieje gier planszowych, zabawy ruchowe i taneczne. Niejednemu taka rozrywka między męczącymi lekcjami sprawiła wiele radości. Uczniowie z klas ósmych i gimnazjalnych, którzy należeli do sekcji pedagogicznej,  często odwiedzali dzieci w oddziałach przedszkolnych, gdzie wspólnie bawili się z najmłodszymi. Doświadczenia, jakie zdobyli, na pewno będą miały swoje zastosowanie w przyszłości. Ponadto młodzież często sprzedawała pieczone  samodzielnie babeczki i różnorodne ciasta, prezentując tym samym zdolności kulinarne. Oferta była bogata! Przyrządzali również  kolorowe galaretki. Uczestniczyli także w różnych akcjach społecznych, organizowanych w szkole. O działaniu tej grupy można opowiadać godzinami. Pozostawili trwały ślad w murach tej szkoły, a długo wyczekiwane, z pewnością zasłużone wakacje, wynagrodzą im rok ciężkiej pracy.Dziękujemy!

                                                                                                           Opiekunowie:

                                                                                                            Anna Bajur

                                                                                                       Monika Gierszewska