Spartakiada Integracyjna

W czwartek 13.06.2019 roku w sali gimnastycznej odbyła się Spartakiada Integracyjna. W  zmaganiach sportowych i wiedzowych wzięli uczniowie klas integracyjnych 3a, 3b, 4a, 5a, 6a. Spartakiadę Integracyjną otworzyła Pani Dyrektor Elżbieta Sumowska.  Życzyła udanej zabawy i sportowych sukcesów. Impreza składała się z trzech części. Pierwszą była Quizomania. Uczestnicy odpowiadali na pytania z różnych dziedzin, drugą – zmagania sportowe, trzecią – plastyczne „Moje wymarzone wakacje” – plakat. Każdy zespół otrzymał nagrody. Największym podziękowaniem dla koordynatora imprezy był szczery uśmiech na twarzy i słowa jednego z uczestników cytuję -”To był mój najlepszy dzień w moim życiu”.

Dziękuję Dyrekcji i Pani Joli Przybyszewskiej za wsparcie i nagrody oraz wszystkim, którzy mi pomagali w organizacji imprezy.

Koordynator Anna Jarzynka