Urodziny w Motylkach

W dniu 20.06.2022r. dzieci z grupy „Motylki” obchodziły swoje 4-te urodzinki. W tym dniu świętowali: Antosia B, Michalina F, Lena M, Gabrysia K, Hania R, Leon G, Oktawian P. Uroczystość rozpoczęła się od założenia solenizantom koron, żeby mogli poczuć się wyjątkowo. Cała grupa zaśpiewała „Sto lat”, po czym dzieci mogły złożyć sobie nawzajem życzenia. Następnie odbyła się wspaniała zabawa: tańce z balonami, podawanie sobie balona na różne sposoby, zabawy w kole, śpiewanie i zabawa przy piosence ” Mam chusteczkę haftowaną”, „Siedzi sobie Turek”. Po tańcach i zabawach na dzieci czekał poczęstunek: dużo owoców i trochę słodkości. Wszystkim naszym solenizantom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Zapraszamy na obejrzenie zdjęć z tej wspaniałej, urodzinowej uroczystości.