Urodziny w Słonecznikach

Dnia 8 czerwca 2022 r. dzieci z grupy „Słoneczniki” urodzone w czerwcu, lipcu oraz sierpniu obchodziły swoje piąte urodziny. W tym dniu solenizantami byli: Lena L., Wiktoria, Piotruś, Bartek J., Helenka, Janek, Zuzia P., Hania K., Zuzia Sk. oraz Mateusz. Impreza urodzinowa zachwyciła wszystkie dzieci! Jubilaci otrzymali korony, zajęli honorowe miejsca a ich rówieśnicy zaśpiewali im głośne „Sto lat”. Przy składaniu życzeń nasi solenizanci otrzymali również piękne upominki. Przedszkolaki świetnie się bawiły podczas zabaw tanecznych oraz integracyjnych. Na dzieci czekały niespodzianki w postaci baniek mydlanych, kolorowych baloników oraz słodkiego poczęstunku przy pięknie przygotowanym stole. To był bardzo radosny dzień dla wszystkich Słoneczników! Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej imprezy urodzinowej!

Naszym przedszkolakom życzymy raz jeszcze spełnienia wszelkich marzeń!