Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Urodziny w Słonecznikach

To były ostatnie w tym roku szkolnym urodziny w „Słonecznikach”.  Naszymi jubilatami były dzieci urodzone w miesiącach czerwiec, lipiec i sierpień, dlatego też była to całkiem spora gromadka, bo aż trzynaścioro. W piątek 16 czerwca świętowaliśmy urodziny  Helenki, Mai, Zuzi Ch., Zuzi S., Wiktorii, Bartka J., Piotrusia, Ali, Victorii, Mateusza, Leny L., Hani K. i Janka.  Po wspólnym zaśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat” przyszedł czas na złożenie serdecznych życzeń i wręczeniu prezentów. Każdy jubilat otrzymał też pamiątkowy dyplom.  Dobry nastrój udzielił się wszystkim- na zabawach i pląsach szybko mijał czas. Słodki poczęstunek dopełnił przyjemności.

Dzień urodzin to bardzo miły czas dla każdego dziecka. Ten dzień z pewnością będzie miłym wspomnieniem wspólnych przeżyć. Kochane przedszkolaki – życzymy Wam wszystkiego najlepszego, radości i wielu sukcesów oraz wspaniale spędzonych wakacji!