Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

W naszej świetlicy…

W świetlicy szkolnej mamy, co robić: rysujemy, wycinamy, odrabiamy lekcje i przygotowujemy przedstawienia. Ostatnio wykonywaliśmy pod kierunkiem Pani Bożeny, Danusi i Magdy, świąteczne artykuły na festyn adwentowy: bombki, Mikołaje i choinki.

Niedawno braliśmy udział w konkursie międzyszkolnym pod hasłem „Miłość nie jedno ma imię”. Postanowiliśmy, w dniu 01.12.11, pokazać przygotowany na ten konkurs, teatrzyk – przedszkolakom i pierwszakom.

Przedstawienie zatytułowane było " Miś o złotym sercu". Myślą przewodnią było kształtowanie pozytywnych zachowań i postaw w kontaktach międzyludzkich i ukazanie różnych aspektów miłości, oraz jej znaczenia w życiu człowieka.

[nggallery id=75]